Data: środa, 02 grudnia 2020 r.
                                                    

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Śródmieście”w Opolu
 

Szanowni Pacjenci !

Dyrekcja Przychodni „Śródmieście” przy ulicy Waryńskiego w Opolu informuje, że z uwagi na liczne prośby Pacjentów, od dnia 7.10.2020r. zostaje wprowadzona zmiana organizacji rejestracji pacjentów do lekarza POZ.

 

W celu ustalenia terminu porady / teleporady należy skontaktować się:

 

Rejestracja POZ dla dorosłych
(pn. - pt. 07:15 – 18:00)

77  4412070

77  4412071

Rejestracja POZ dla dzieci
(pn. - pt. 08:00 – 18:00)

77  4412092Dotychczasowe numery telefonów do gabinetów lekarskich są nieaktualne.Zapraszamy również do zapoznania się ze Standardem Organizacyjnym Udzielania Teleporady - kliknij aby przejść.


Informujemy o wstrzymaniu realizacji programu szczepień przeciwko grypie dla opolskich Seniorów 65+ ze względu na brak szczepionki. Program zostanie wznowiony w momencie dostępności i  zakupu szczepionki przeciwko grypie.Uwaga pacjenci medycyny pracy!
Z powodu ogłoszenia stanu epidemicznego na terenie RP, modyfikujemy model przyjęć pacjentów przez poradnię Medycyny Pracy.

Kliknij aby przejść do szczegółów


Koronawirus - podziękowanie dla firmy Sentrex

Koronawirus - podziękowanie dla firmy BiofarmPrzychodnia „Śródmieście” funkcjonuje jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej od 2000r., kontynuując zadania wcześniejszego Z.O.Z.-u dla miasta Opola.
 
Celem działalności naszego zakładu jest:
1. Sprawowanie opieki ambulatoryjnej i udzielanie świadczeń:
-  medycznych w podstawowej opiece zdrowotnej,
-  medycznych w specjalistycznej opiece zdrowotnej,
-  diagnostycznych.
2.
Profilaktyka, promocja zdrowia i realizacja programów zdrowotnych.
3.
Współdziałanie w prowadzeniu szkolenia i dokształcania pracowników medycznych oraz  pracowników z innych grup zawodowych.
Pacjent ma prawo wyboru miejsca leczenia i dlatego cieszy nas fakt, iż przychodnia „Śródmieście” w Opolu jest chętnie wybierana przez pacjentów.
W ramach podstawowej opieki medycznej i ambulatoryjnej opieki  specjalistycznej diagnozowani  i  leczeni są chorzy  z województwa opolskiego, a nawet z całej Polski. 
Na terenie naszej placówki wykonujemy szerokie  spektrum  badań  diagnostycznych,  również specjalistycznych. Ułatwia to diagnozowanie i leczenie, a także sprawia, że placówka nasza jest przyjazna dla pacjenta.
Zapewniamy wysoki poziom naszych świadczeń dzięki bardzo dobrze wykształconej i wyszkolonej kadrze oraz doskonałemu zapleczu sprzętowemu, ułatwiającemu  szybkie i trafne diagnozowanie, a także  dającemu możliwości wykonywania drobnych zabiegów ambulatoryjnych nowoczesnymi technikami.
Mamy nadzieję, że oferowana  przez nas oferta leczniczo-diagnostyczna,  zachęci Państwa do  skorzystania  z naszych usług.
                                                    
Dyrektor
lek. med. Jolanta Essler-Kowalik

Kliknij aby przejœć

Wpisz adres e-mail:
Copyright © 2020 by SP ZOZ Śródmieście w Opolu - Wszelkie prawa zastrzeżone